Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
     Zoeken op Genre
 Geschiedenis algemeen
 Historische biografieën
 Archeologie
 Oudheid < 500
 Middel- 500-1500
 Nieuwe- 1500-1870
 Moderne- > 1870
 Theoretische gesch.
 Vaderlandse gesch.
 Oorlog en vrede
 Overzeese expansie
 Niet-westerse gesch.
 Regionale & stadsg.
 Cultuurgeschiedenis
 Maatschappijgesch.
 Sociaal econ. gesch.
 Politiek
 Koningshuizen
 Jaarboeken
 Muziekgeschiedenis
 Theatergeschiedenis
 Kunstgeschiedenis
 Filosofie gesch.
 Landbouwgeschiedenis
 Gesch. < 12 jaar
 Gesch. > 12 jaar
 Historische strips
 Archiefwetenschap
 Literatuurgesch.binnenl
 Literatuurgesch.buitenl


Betaalwijzes
Betaalwijzes

             
Leveringsvoorwaarden

Recht van retour
Algemene boeken
Internetboekhandel.nl



 
Nederlands Buitenlands  |   Alles  Titel  Auteur  ISBN                 

Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Bij u in huis op: dinsdag


Arden Katherine

Winter of the Witch

€ 13.50

A magical and captivating coming of age novel set in medieval Russia - perfect for fans of Erin Morgenstern's The Night Circus and Philip Pullman's His Dark Materials. Vasilisa, a girl with extraordinary gifts, must flee for her life, pursued by those who blame their misfortune on her magic.

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
384 pagina's
Oktober 2019
265 gram
196 x 126 x 23 mm
Del Rey UK gb

Bij u in huis op: dinsdag

Dit artikel is aanwezig in onze winkel